Čas na serveru 02:13:52

Podzim

Id: 513903

Podzim

  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (vznik 2009)

zobrazeno: 1324x

Vyvolávací cena:

10 500

2024,09-1,10,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu