Podzim
Id: 513903
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (vznik 2009)
zobrazeno: 1888x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč