Postava
Id: 523302
papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu 28 x 21 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 254x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč