Čas na serveru 16:29:52

Postava

Id: 523302

Postava

  •  / Postava / Olbram Zoubek
  •  / Postava / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu 28 x 21 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 237x

Vyvolávací cena:

10 500