Prsa Achillova
Id: 268401
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1985, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1903x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 500 Kč