Ruce ve vlasech
Id: 258502
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 4213x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 54