Ruce a nohy
Id: 99211
papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1796x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 750 Kč