Ruce s jablkem
Id: 270905
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 5629x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 055 Kč