Ruce s jablkem
Id: 458203
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, 1986
zobrazeno: 451x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč