Ruce v pase
Id: 448701
papírový reliéf, zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, vznik 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1040x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč