Ruce v pase
Id: 458201
papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1989
zobrazeno: 388x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč