Dívka s ratolestí
Id: 159605
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1988, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1888x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 200 Kč