Sblížení
Id: 233601
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2405x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč