Sblížení
Id: 375603
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 3897x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 700 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 49