Sergeji! Drahuno!
Id: 256503
reliéf/papír, rozměr listu 39 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1387x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
14 655 Kč