Sergeji! Drahuno!
Id: 330411
papírový reliéf, rozměr listu 29,8 x 21,3 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 9168x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 65