Stéla O. - orantka
Id: 518902
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 267x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 600 Kč