Čas na serveru 16:29:19

Stéla O. - orantka

Id: 518902

Stéla O.  - orantka

  •  / Stéla O.  - orantka / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 249x

Vyvolávací cena:

17 600