Stéla O. - orantka (detail)
Id: 484501
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 37 x 17 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1996)
zobrazeno: 1820x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč