Štěstěna
Id: 401612
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)
zobrazeno: 979x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč