Stín v cele
Id: 237203
reliéf/papír, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno ve spodní části, popsáno s datací na zadní straně, rok vzniku 1975, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2648x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 000 Kč