Stín v cele (detail)
Id: 433105
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 29 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, chráněno galerijním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1975)
zobrazeno: 428x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 600 Kč