Strážkyně pokladu
Id: 172003
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1397x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč