Thamar
Id: 396102
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)
zobrazeno: 2198x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 111 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 55