Torzo
Id: 444906
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 543x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč