Torzo ženy sehnuté k zemi
Id: 440803
papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu 42 x 60 cm, neznačeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 616x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč