Učitel
Id: 483102
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)
zobrazeno: 584x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč