Učitel a žákyně
Id: 479005
papírový reliér/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)
zobrazeno: 1630x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 19