Učitel a žákyně
Id: 159606
papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2031x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 826 Kč