Vlasatice střední
Id: 461702
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 26 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 541x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč