Začátek
Id: 235401
papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1990, jedná se o část z diptychu Začátek a konec, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1192x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 000 Kč