Záda Sue
Id: 99217
papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1588x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč