Žákyně
Id: 483101
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)
zobrazeno: 1778x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč