Dívka s hadem
Id: 415401
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (2007)
zobrazeno: 3310x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč