O. s padajícími vlasy
Id: 159109
papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1618x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč