Žena v krajině
Id: 496101
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 38,5 x 38,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1976)
zobrazeno: 2213x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 500 Kč