Žena v nice a stín
Id: 172116
reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, datováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1607x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 59