Klíčnice
Id: 159106
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1994, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1224x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč