Zima
Id: 206704
papírový reliéf z cyklu Celý rok, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2009, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1633x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč