Zvěstování
Id: 175802
reliéf, cín/zlato, rozměr cca 29,5 x 20,5 cm, signováno na zadní straně, drobné lokální poškození na zlatém povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 1576x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 56