Zvěstování detail
Id: 458202
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová - Zoubek, vznik 1992
zobrazeno: 355x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč