Zvěstování (s draperií)
Id: 354708
papírový reliéf, rozměr 44,5 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
zobrazeno: 2045x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 500 Kč