Oldřich Blažíček
Dobývání brambor
Id: 414402
olej/karton, rozměr cca 32 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2388x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč