Oldřich Blažíček
Krajina v květu
Id: 155519
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. M. Zachaře, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 3542x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
70 000 Kč