Oldřich Blažíček
O žních
Id: 258906
olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, citace: "předložený obraz O žních patří bezpochyby k těm nejlepším a nejzdařilejším Blažíčkovým krajinným záznamům"
zobrazeno: 15847x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
251 000 Kč
Příhozy: 58