Oldřich Blažíček
Okouni
Id: 307702
olej/karton, rozměr 35 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 5532x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč