Oldřich Blažíček
Pohled na vesničku
Id: 1031
olej/tempera/karton, rozměr 37 x 42,5 cm, signováno vpravo dole O. Blažíček, datováno 38, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, původní stav
zobrazeno: 7823x
Vyvolávací cena:
38 000 Kč
40 000 Kč