Oldřich Blažíček
Roubenky v zimě
Id: 242801
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 32,5 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, malba lokálně drobně poškozena, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 6128x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 76