Oldřich Blažíček
Rožná
Id: 238
kombinovaná technika, tužka/uhel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, nově rámováno ve starém původním rámu, zaskleno, vše v perfektním stavu
zobrazeno: 4356x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
12.3.2013, 20:27:00
12.3.2013 | 20:24 | 8 500 Kč |