Oldřich Blažíček
Studie žní
Id: 216203
malba/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek, obraz uveden v nové autobiografii autora viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 3743x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 71