Oldřich Cihelka
Konvolut dvou kusů
Id: 51041
kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 25 cm a 33 x 24 cm, oba kusy signovány, ilustrace ke knize "Vesnický román" od Karoliny Světlé, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2217x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč