Oldřich Eichler
Čas radosti
Id: 26603
olej/plátno, rozměr 34 x 34 cm, značeno autorovou značkou vlevo nahoře, signováno na zadní straně obrazu, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3067x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 500 Kč