Oldřich Eichler
Jarní motiv červený
Id: 49601
olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno vlevo nahoře, signováno na zadní straně, datováno 90, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2300x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč